Sportoviště města Uherské Hradiště
Tisk
6:00-7:00
Čechmánek
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
9:30-10:30
Přípravka
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
15:45-17:15
HC
6:30-7:30
Brankáři
13:45-14:30
Kaděra
Janík
7:00-8:00
Kraso
7:30-8:30
Tykalová
8:00-8:45
ZŠ Sportovní
15:20-15:40
r
16:00-18:15
Muži
11:45-12:45
ZŠ 4
14:30-15:45
16:00-17:15
Kraso
16:00-17:00
19:45-20:45
Colorlak
17:15-18:15
Přípravka
18:30-19:30
Kraso
21:00-22:00
Shooters
14:30-15:45
21:00-22:30
HC Včelary
14:30-15:30
19:30-20:45
Dorost
18:15-19:15
3+4 tř
17:00-18:00
2. tř
15:45-16:45
16:00-17:00
Kraso
19:45-21:00
Muži
18:30-19:30
Dorost
17:15-18:15
4.tř+MŽ
14:30-15:30
8:45-10:00
2+3 tř
10:15-11:15
Přípravka
20:15-21:45
Kings
7:00-8:30
Boršice
9:30-10:30
Přípravka
18:30-20:00
HCK
10:45-12:15
Uher
8:00-9:15
4. tř
13:45-15:00
Veřejnost
17:15-18:45
SV-STAV
19:00-20:15
Beránek
20:30-22:00
Řezníček
13:00-14:00
ZŠ Sportovní
18:30-19:30
4. tř
17:30-19:15
Kraso
19:30-21:00
Struhař
8:45-10:00
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
6:00-7:15
Dorost
10:55-13:40
ZŠ Sportovní
8:45-10:45
7:30-8:30
HC Mařatice
7:30-8:30
HC Mařatice
13:00-14:15
Veřejnost
8:30-9:45
ZŠ Za Alejí
10:00-12:45
ZŠ Sportovní
8:30-9:45
ZŠ Unesco
11:00-11:45
ZŠ Mařatice
11:45-13:40
ZŠ Sportovní
10:00-10:55
ZŠ Sportovní
10:00-11:40
ZŠ Sportovní
8:45-9:45
ZŠ Za Alejí
14:30-15:30
SŽ+Dorost
21:15-22:30
Město
17:15-18:15
2+3 tř
19:45-21:00
Muži
13:00-14:15
Veřejnost
Rodiče s dětmi
21:15-22:45
Skácel
11:30-13:15
4. tř
12:30-13:30
SDH Ostrožská Nová Ves
15:30-17:00
Kubeša
13:30-15:00
PaPP
22:00-23:00
VOLNO
6:00-7:00
VOLNO
6:00-7:00
VOLNO
21:15-22:45
VOLNO
15:45-17:15
HC
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
po
18.2
út
19.2
st
20.2
čt
21.2

22.2
so
23.2
ne
24.2