Statistika Tisk Sareza Ostrava
19.08.2019-25.08.2019
Výběr datumu
20:00-21:20
MS AUTO CZ
7:15-8:15
VŠB
16:45-18:00
BO OSTRAVA
16:45-18:00
BO OSTRAVA
17:30-18:45
BO OSTRAVA
19:45-21:00
HC TIETO
18:35-19:30
HC TORAX 8
20:15-21:30
KORDA P.
20:30-21:45
ŠUSTER J.
Šatna navíc
12:20-13:20
HC TORAX JUNIOŘI
18:20-19:35
HC PANTHERS
20:00-21:15
PYTLÍK J.
Hotově
17:20-17:40
ROZB
18:00-20:30
HC RT TORAX PORUBA 2011 - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG
16:20-16:40
ROZB
17:00-19:30
HC RT TORAX PORUBA 2011 - MHK DUBNICA
7:25-8:40
HC TORAX DOROST
9:00-10:30
HC TORAX MUŽI
9:00-10:30
HC TORAX MUŽI
10:00-11:15
HC TORAX MUŽI
9:00-10:00
HC TORAX MUŽI
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
7:15-8:30
HC TORAX DOROST
7:20-8:35
HC TORAX DOROST
7:15-8:30
HC TORAX JUNIOŘI
7:15-8:15
HC TORAX 8
11:35-12:35
HC TORAX 9
8:30-9:30
HC TORAX 9
12:55-13:55
HC TORAX 7
9:50-10:50
HC TORAX 6
14:10-15:10
HC TORAX 3
11:05-12:05
HC TORAX 7
15:25-16:25
HC TORAX DOROST
12:20-13:35
HC TORAX JUNIOŘI
15:10-16:25
HC TORAX DOROST
13:55-14:55
HC TORAX 3
8:15-9:30
HC TORAX 4 + 5
8:15-9:30
HC TORAX 4 + 5
9:45-10:45
HC TORAX 6
9:45-11:15
HC TORAX DOROST
11:00-12:00
HC TORAX 8
12:15-13:45
HC TORAX DOROST
14:05-15:35
HC TORAX JUNIOŘI
7:15-8:15
HC TORAX 6
8:30-9:30
HC TORAX 8
10:30-12:00
HC TORAX 4 + 5
12:15-13:45
HC TORAX JUNIOŘI
14:05-15:35
HC TORAX DOROST
15:55-16:55
HC TORAX 3
8:15-9:30
HC TORAX 4 + 5
9:45-10:45
HC TORAX 7
11:00-12:00
HC TORAX 9
8:30-19:00
HC RT TORAX PORUBA TURNAJ ŽÁCI ROČNÍK 2007
8:00-19:15
HC RT TORAX PORUBA TURNAJ ŽÁCI ROČNÍK 2007
11:00-11:50
BK OSTRAVA
12:05-12:55
BK OSTRAVA
13:10-14:00
BK OSTRAVA
14:15-15:15
BK OSTRAVA SCM
14:15-15:15
BK OSTRAVA SCM
15:30-16:30
BK OSTRAVA SCM
11:00-11:50
BK OSTRAVA
12:05-12:55
BK OSTRAVA
13:10-14:00
BK OSTRAVA
15:30-16:30
BK OSTRAVA SCM
15:00-16:00
BK OSTRAVA SCM
11:20-12:20
BK OSTRAVA
12:30-13:30
BK OSTRAVA
13:40-14:40
BK OSTRAVA
14:55-15:45
BK OSTRAVA SCM
15:55-16:45
BK OSTRAVA SCM
11:45-12:35
BK OSTRAVA
12:50-13:40
BK OSTRAVA
13:55-14:45
BK OSTRAVA
16:15-17:15
BK OSTRAVA SCM
10:30-11:20
BK OSTRAVA
15:00-15:50
BK OSTRAVA SCM
11:30-12:30
BK OSTRAVA
12:40-13:40
BK OSTRAVA SCM
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:50-16:15
ÚPRAVA LP
16:45-17:15
ÚPRAVA LP
17:30-18:20
HC TORAX 8
19:15-20:30
LACNÝ ONDŘEJ
19:00-20:15
HAVLÍČEK
19:00-20:00
HC STUDÉNKA
19:00-20:00
HC STUDÉNKA
18:00-19:00
HC BOSPOR BOHUMÍN
19:15-20:15
HC BOSPOR BOHUMÍN
17:30-18:30
HC BOSPOR BOHUMÍN
18:45-19:45
HC BOSPOR BOHUMÍN
18:00-19:00
HC BOSPOR BOHUMÍN
19:10-20:10
HC BOSPOR BOHUMÍN
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
19.8
úterý
20.8
středa
21.8
čtvrtek
22.8
pátek
23.8
sobota
24.8
neděle
25.8
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2