Statistika Tisk Sareza Ostrava
14.10.2019-20.10.2019
Výběr datumu
14:30-16:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
10:00-11:30
UČÍME SE BRUSLIT
8:45-9:45
HC TORAX JUNIOŘI
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
9:45-11:15
HC TORAX MUŽI
11:15-11:25
ROZB
11:30-13:30
HC RT TORAX PORUBA - HC VÍTKOVICE RIDERA
13:45-15:45
HC RT TORAX PORUBA - HC VÍTKOVICE RIDERA
12:45-12:55
ROZB
13:00-15:00
HC RT TORAX PORUBA - SK KARVINÁ
15:15-17:15
HC RT TORAX PORUBA - SK KARVINÁ
11:30-11:40
ROZB
11:45-13:45
HC RT TORAX PORUBA - HC OLOMOUC
14:00-16:00
HC RT TORAX PORUBA - HC OLOMOUC
16:15-17:15
HC TORAX DOROST
8:30-9:30
BO OSTRAVA
13:15-14:05
BK OSTRAVA
14:05-14:55
BK OSTRAVA
15:05-15:55
BK OSTRAVA
15:55-16:45
BK OSTRAVA
16:55-17:45
BK OSTRAVA
18:00-19:15
HAVLÍČEK
19:30-20:45
AUTO KOZELSKÝ
21:00-22:00
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 3
13:45-14:45
HC TORAX 6
15:00-16:00
HC TORAX 7
6:00-7:15
HC TORAX 8
17:30-18:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
19:00-20:00
HC TORAX 9
20:15-21:30
LACNÝ ONDŘEJ
6:00-7:00
HC TORAX 9
7:15-8:15
HC TORAX 5 + 6
8:30-9:30
BO OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
16:10-17:00
BK OSTRAVA
17:15-18:30
HC TORAX DOROST
18:45-19:45
BK OSTRAVA
20:00-21:00
HK MK KLEMENS
6:00-7:00
HC TORAX BRANKÁŘI
7:00-8:00
HC TORAX DOROST TDI
14:00-15:00
HC TORAX 3 + 4
15:15-16:15
HC TORAX 5
16:30-17:45
HC TORAX 7 + 8
18:00-19:15
HC TORAX PŘÍPRAVKA
19:30-20:30
HC TORAX JUNIOŘI
20:45-22:00
ONDRAČKA
6:00-7:00
BK OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:30-14:20
BK OSTRAVA
14:30-15:20
BK OSTRAVA
15:30-16:30
BK OSTRAVA
16:40-17:30
BK OSTRAVA
15:10-16:10
ÚPRAVA LP
19:15-20:30
MS AUTO CZ
22:15-23:30
BODICKÝ
6:00-7:00
HC TORAX 5
13:45-14:45
HC TORAX 4
15:00-16:00
HC TORAX 6
17:45-19:00
HC TORAX DOROST
17:45-19:00
HC TORAX JUNIOŘI
20:30-21:45
HC PANTHERS
6:00-7:00
BK OSTRAVA
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
13:00-14:00
BK OSTRAVA
14:10-15:10
BK OSTRAVA
16:15-17:30
HC TORAX 7 + 8
15:30-16:30
HC TORAX 9
16:10-17:00
BK OSTRAVA
18:30-19:45
HC TORAX JUNIOŘI
20:45-22:00
KESELY
6:00-7:00
HC TORAX 5 + 6
7:15-8:15
HC TORAX 5 + 6
14:00-15:15
HC TORAX 4
16:45-18:15
HC TORAX PŘÍPRAVKA + Ž 3
20:00-21:15
MAYER R.
6:00-7:15
HC TORAX 6
8:30-9:30
BO OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
19:45-20:45
KLIMEK R.
ZAP
21:00-22:00
DRUŽKOVSKÝ
6:00-7:15
HC TORAX 8
14:00-15:00
HC TORAX 4 + 5
15:15-16:15
HC TORAX 7
16:30-17:30
HC TORAX 9
17:45-19:00
HC TORAX DOROST
7:00-8:15
POLÁKOVÁ
16:30-17:45
BUROŇ
18:00-19:15
NETKOVÁ
ZAP
7:45-9:00
OČENÁŠEK
17:45-19:00
SOUKUP
19:15-20:30
HK VENEZIA
20:45-22:00
HC POLANKA
7:45-9:00
KUDREJ
17:30-18:30
DALKIA 2014
20:00-22:30
BO OSTRAVA V´TKOVICE STEEL - UK PRAHA
22:00-23:00
ČÁSTEČKA R.
ZAP
18:45-20:00
HC TIETO
22:00-23:30
ŘEHUŘEK
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
8:45-9:45
MŠ SLUNÍČKO
7:30-8:30
HC TORAX
8:45-9:45
HC TORAX
19:15-20:15
HC STUDÉNKA
13:20-14:15
BO OSTRAVA
21:15-22:30
MAYER R.
19:20-19:40
ROZB
19:30-20:30
PAVLÍČKOVÁ
PŮJČOVNA
20:45-22:00
HC TIETO
20:30-21:45
PRACNÝ
11:50-13:05
MAYER R.
12:00-13:00
OSTRAVSKÁ UNIV.
22:15-23:30
KOBYLIAK M.
8:00-8:45
ZŠ GEN. ŠKARVADY
22:00-23:15
TOMÁŠEK R.
16:15-17:30
PYTLÍK J.
7:45-9:45
BK OSTRAVA
20:15-21:30
BROŽ
Šatna navíc
22:30-23:30
REZERVACE
22:00-23:00
MÉZEŠ K.
12:00-13:00
VŠB 1
7:30-8:30
VŠB 1
7:00-10:00
REZERVACE
Oprava rolby ENGO
22:30-23:45
POHANKA
19:00-20:15
AHC STORM
ZAP.
17:20-17:40
ROZB
18:00-20:30
HC RT TORAX PORUBA 2011 - VHK ROBE VSETÍN
16:20-16:40
ROZB
17:00-19:30
HC RT TORAX PORUBA - HC LITOMYŠL
16:00-16:10
ROZB
16:15-18:45
HC RT TORAX PORUBA - HC AZ RESIDOMO HAVÍŘOV
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
14.10
úterý
15.10
středa
16.10
čtvrtek
17.10
pátek
18.10
sobota
19.10
neděle
20.10
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2