Statistika Tisk Sareza Ostrava
20.01.2020-26.01.2020
Výběr datumu
8:30-9:40
HC TORAX DOROST
16:15-17:15
HC TORAX 8
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:15-14:05
BK OSTRAVA
14:05-14:55
BK OSTRAVA
15:05-15:55
BK OSTRAVA
15:55-16:45
BK OSTRAVA
16:55-17:45
BK OSTRAVA
18:00-19:00
ŠINAL
19:15-20:30
AUTO KOZELSKÝ
6:00-7:15
HC TORAX 3
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
13:45-14:45
HC TORAX 6
15:00-16:00
HC TORAX 7
17:30-18:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
19:00-20:00
HC TORAX 9
20:15-21:30
LACNÝ ONDŘEJ
6:00-7:00
HC TORAX 9
7:15-8:15
HC TORAX 5 + 6
8:30-9:30
BO OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
16:10-17:00
BK OSTRAVA
17:15-18:30
HC TORAX POJĎ HRÁT HOKEJ
18:45-19:45
BK OSTRAVA
20:00-21:15
MAYER R.
6:00-7:00
HC TORAX BRANKÁŘI
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
14:00-15:00
HC TORAX 3 + 4
15:15-16:15
HC TORAX 5
16:30-17:45
HC TORAX 7
18:00-19:15
HC TORAX 8
19:30-20:30
HC TORAX JUNIOŘI
20:45-22:00
ONDRAČKA
6:00-7:00
BK OSTRAVA
7:30-8:15
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
16:10-17:00
BK OSTRAVA
17:20-17:40
ROZB
18:00-20:30
HC RT TORAX PORUBA - HC AZ RESIDOMO HAVÍŘOV
20:45-22:00
MS AUTO CZ
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:15-16:15
HC TORAX 5
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
14:00-15:00
HC TORAX 4
16:30-17:45
HC TORAX DOROST
19:00-20:00
HC PANTHERS
20:30-21:45
HC TIETO
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:00-14:00
BK OSTRAVA
14:10-15:10
BK OSTRAVA
15:25-16:25
HC TORAX 9
16:40-17:30
BK OSTRAVA
17:45-19:00
HC TORAX DOROST
20:45-22:00
KESELY
ZAP
22:15-23:15
BODICKÝ
6:00-7:00
HC TORAX 5 + 6
7:15-8:15
HC TORAX 5 + 6
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
13:45-14:45
HC TORAX 4
14:45-15:45
HC TORAX 7 + 8
16:00-17:15
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
19:15-20:30
HC TORAX JUNIOŘI
6:00-7:00
BK OSTRAVA
17:35-19:05
HC TORAX PŘÍPRAVKA + Ž 3
6:00-7:15
HC TORAX 6
8:45-9:45
BO OSTRAVA
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
13:10-14:00
BK OSTRAVA
14:00-14:50
BK OSTRAVA
15:00-16:00
BK OSTRAVA
16:15-17:15
HC TORAX 9
19:15-20:15
KLIMEK R.
20:30-21:30
DRUŽKOVSKÝ
6:00-7:15
HC TORAX 8
10:00-11:00
HC TORAX MŠ
14:00-15:00
HC TORAX 4 + 5
15:15-16:15
HC TORAX 7
17:00-18:30
BRUSLENÍ PRO DOSPĚLÉ
22:00-23:30
ŘEHUŘEK
17:30-18:45
HC TORAX DOROST
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
10:00-11:30
HC TORAX MUŽI
7:00-8:15
POLÁKOVÁ
10:00-11:30
UČÍME SE BRUSLIT
14:30-16:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
15:30-16:45
BUROŇ
18:00-19:15
ŘEHÁK MIL.
ZAP
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
13:00-13:10
ROZB
13:15-14:45
HC RT TORAX PORUBA - HC ČERNÍ VLCI
15:00-16:30
HC RT TORAX PORUBA - HC ČERNÍ VLCI
7:45-9:00
OČENÁŠEK
ZAP
16:15-17:30
KODECAR
17:45-19:00
SOUKUP
19:15-20:30
HK VENEZIA
20:45-22:00
HC POLANKA
7:45-9:00
KUDREJ
17:30-18:30
DALKIA 2014
18:45-20:00
HK FONTÁNA
20:15-21:30
HC TIETO
8:15-9:45
ZŠ DĚTSKÁ
8:00-9:45
ZŠ DĚTSKÁ
14:00-16:00
KVADOS, a.s.
PŮJČOVNA
8:45-9:45
MŠ SLUNÍČKO
18:30-19:45
ŘEHÁK TOM.
7:30-9:30
HOLÁŇ TOM.
19:30-20:45
HC LEV
21:00-22:15
HC OPICE
12:00-13:30
LINART
PŮJČOVNA; ZAP

11:00-12:00
ZŠ A ZWŠ L. ŠTÚRA
13:00-13:45
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
8:45-9:45
ZŠ BULHARSKÁ
7:45-8:45
ZŠ GEN. ŠKARVADY
11:15-13:30
ZŠ GEN. ŠKARVADY
11:15-12:15
ZŠ GEN. ŠKARVADY
8:30-9:45
ZŠ GEN. ŠKARVADY
8:00-9:00
ZŠ GEN. ŠKARVADY
11:45-13:45
MAXION WHEELS
ZAP
7:15-8:15
ZŠ PORUBSKÁ 832
20:30-2:00
REZERVACE
21:15-2:00
REZERVACE
12:15-13:00
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
12:00-13:00
BISKUPSKÉ GYMNÁZIUM OSTRAVA
11:15-12:15
BO OSTRAVA
7:30-8:15
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
12:00-12:45
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
22:00-23:00
HOPP
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
20.1
úterý
21.1
středa
22.1
čtvrtek
23.1
pátek
24.1
sobota
25.1
neděle
26.1
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2