VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.
Tisk
20:15-21:15
HC IHC
19:00-20:00
VAS
9:45-11:00
HCV
7:30-8:30
JUN
14:00-15:00
7. TŘÍDA
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
17:45-18:45
JUN
19:30-20:45
KAFE-SERVIS KAŠTAN
16:30-18:00
AKCE - POJĎ HRÁT HOKEJ
10:00-11:00
PRONÁJEM- LIBEREC
6:15-7:15
6. TŘÍDA
14:00-15:00
3. TŘÍDA
15:15-16:15
5. TŘÍDA
18:15-19:15
9. TŘÍDA
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - LIBEREC
21:00-22:15
HUDEČEK
10:00-10:30
HCV
7:30-8:30
DOR
15:30-16:50
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
14:30-15:30
9. TŘÍDA
20:00-21:15
DVOŘÁK
6:15-7:15
7. TŘÍDA
7:30-8:30
JUN
14:00-15:00
6. TŘÍDA
15:15-16:15
8. TŘÍDA
16:30-17:30
DOR
9:45-11:00
HCV
17:45-18:45
JUN
20:30-21:45
PLEVA Petr
9:45-11:00
HCV
14:00-15:00
6. TŘÍDA
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-17:30
JUN
17:45-18:45
8. TŘÍDA
19:00-20:15
KROMPOLC
19:30-20:45
HC MEDVĚDI
21:00-22:00
MOŠKOŘ
17:30-18:30
PŘÍPRAVKA - starší
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA - mladší
6:15-9:30
BRANKÁŘI
15:15-16:15
5. TŘÍDA
14:00-15:00
3. TŘÍDA
9:45-10:45
ŠKOLKA - ZDRAVÁ ŠKOLKA
20:30-21:45
ŠROM
19:00-20:15
RADVANICE
9:45-11:00
HCV
15:15-16:15
4. TŘÍDA
16:30-17:30
7. TŘÍDA
17:45-18:45
DOR
6:15-7:15
8. TŘÍDA
14:00-15:00
JUN
20:15-21:15
HC IHC
17:30-18:30
PŘÍPRAVKA - starší
16:30-17:30
PŘÍPRAVKA - mladší
18:45-20:00
HCV - Stará garda
6:15-7:15
9. TŘÍDA
14:00-15:00
3. TŘÍDA
15:15-16:15
5. TŘÍDA
21:00-22:15
STOJANOV
9:45-11:00
HCV
14:30-15:30
4. TŘÍDA
13:15-14:15
DOR
6:15-7:15
6. TŘÍDA
15:30-16:50
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
16:50-17:10
ROZBRUSLENÍ PŘED UTKÁNÍM
17:30-20:30
UTKÁNÍ HCV - HRADEC KRÁLOVÉ
11:15-12:30
HASIČI
19:30-20:45
ŠVERMA
21:00-22:00
KUTÁLKA
14:00-15:00
7. TŘÍDA
15:15-16:15
9. TŘÍDA
16:30-17:30
8. TŘÍDA
6:15-7:15
5. TŘÍDA
15:30-17:30
STORA ENSO
13:00-15:00
VA
7:00-8:15
ŘEHA
9:45-11:00
HCV
18:00-19:00
HC IHC
11:15-12:15
HCV
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
10:00-14:00
UTKÁNÍ 7. + 9. TŘÍDA - FRÝDEK-MÍSTEK
19:30-20:45
BLUMENSTEIN
18:30-19:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
16:00-16:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
18:30-19:45
DUDA
17:00-18:15
CHRENKO - OLD VILLAGE
20:00-21:15
PYŠNÍ KAČEŘI
11:15-12:30
JANEČKA
14:45-16:00
RIDL
9:45-11:00
HCV
13:00-14:30
PREJDA
16:30-18:30
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ
8:15-10:00
VÍTKOVICE ARÉNA
10:00-13:30
TURNAJ HCV - 3. tříd
19:30-20:45
PAVLITA
21:00-22:15
KESELY
18:30-19:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
16:00-16:30
ÚPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
7:00-8:15
HRADIL
13:45-15:45
UTKÁNÍ 5. TŘÍDA - VSETÍN
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
po
20.1
út
21.1
st
22.1
čt
23.1

24.1
so
25.1
ne
26.1
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH
OSTRAVAR ARÉNA
MFH